Antalya Alanya denize sıfır kiralık yazlık daire, Alanya deniz manzaralı kiralık apart daire, Alanya tatil evleri ve Alanya Kestel, Mahmutlar, Oba günlük kiralık daire ve villa denince 5 senenin verdiği güven ve tecrübeyle tatilinizi en ekonomik ve keyifli geçirmek için; ilk akla gelen firmamız Sadev Turizm olarak  seçkin personelimizle, sizlere Antalya Alanya’da sahibinden, ekonomik, uygun fiyatlı,  denize yakın, denize sıfır, havuzlu ve aquaparklı, günlük kiralık tatil evleri, haftalık kiralık yazlık apart daire ve tatilevleri sunuyoruz. 

Ayrıca kiralık yazlıklarımız Alanya klopatra plajına 5 km. Avsallar’a 15 km. mesafede olup, tesisimiz Alanya Kestel’de bulunmaktadır.

Antalya Alanya deniz manzaralı günlük kiralık yazlık daire ve apart daire turizmi konusunda oldukça gelişmiştir. Sadev Turizm olarak siz müşterilerimize Alanya havuzlu ve deniz manzaralı günlük kiralık yazlık konforunu, rahatlığını ve tatil keyfini evinizin rahatlığında ve konforunda sunuyoruz.

Etiketler: Antalya kiralık yazlık villa, Alanya günlük kiralık yazlık, Alanya günlük kiralık daire, Antalya alanya günlük kiralık apart, Alanya Mahmutlar kiralık yazlık, Alanya kestel günlük kiralık yazlık, SadevTurizm tatil evleri, Sadev Turizm tatil apartları, Günlük kiralık yazlık Alanya, Alanya tatil evleri, Alanya günlük kiralık havuzlu daire, Alanya günlük kiralık havuzlu yazlık daire,ü, Alanya havuzlu kiralık apart, Alanya deniz manzaralı yazlık, Alanya denize yakın kiralık yazlık daire, Sahibinden Alanya kiralık yazlık,ü, Alanya denize yakın günlük kiralık daire, Sadev turizm tatil daireleri